Montaż konstrukcji stalowych

Montaż konstrukcji stalowych

Montaż konstrukcji stalowych staje się coraz bardziej popularny ze względu na zapotrzebowanie rynku.  Ten proces kończy każdy cykl produkcyjny konstrukcji stalowych. Wyróżniają się one wysoką wytrzymałością, sztywnością, stosunkowo niską masą oraz odpornością na korozję. Dzięki zastosowaniu konstrukcji metalowych możliwe jest znaczne obniżenie kosztów i czasu budowy szerokiej gamy struktur.

Zaletą naszej firmy jest możliwość zamówienia indywidualnego projektu, a następnie produkcji i późniejszej instalacji konstrukcji metalowych. Nowoczesny kompleks firmy Światowy Mechaniczny Produkt pozwala nam szybko i sprawnie  montować wyroby metalowe o dowolnej złożoności.

Charakterystyka pracy

  • Rozsądna cena – ze względu na to, że produkcja odbywa się w jednym miejscu, koszty produkcji są mniejsze. Cena jest zawsze obliczana indywidualnie, biorąc pod uwagę ilość i złożoność projektu.
  • Indywidualne podejście – nasza firma tworzy produkty nie tylko według standardowych projektów, ale także realizuje Twój pomysł, nawet jeśli nie masz rysunków. Jesteśmy gotowi zaangażować się w opracowywanie projektów konstrukcji zgodnie ze wszystkimi normami i standardami.
  • Wysokiej jakości produkty – ponieważ nasza hala produkcyjna jest wyposażona w wysokiej klasy sprzęt, wszystkie produkty mają dobre spawy, precyzyjne cięcia i estetyczny wygląd.
  • Szybka instalacja – instalacja konstrukcji jest wykonywana przez specjalistów z dużym doświadczeniem. Nasi pracownicy mają profesjonalny sprzęt pod ręką, co zmniejsza czas potrzebny na montaż.

Ze względów estetycznych lub w celu zapobiegania korozyjnym skutkom czynników środowiskowych produkty te są powlekane specjalnymi związkami. Farmy, belki, dźwigary, profile są wykonane zgodnie ze wszystkimi normami i mogą z łatwością wytrzymać ciężkie obciążenia, w tym temperaturę, skutki opadów atmosferycznych i środowiska korozyjne. Nasi specjaliści doskonale zdają sobie sprawę, że od jakości montażu może zależeć czyjeś życie.

Budowa konstrukcji jest złożonym, wieloetapowym procesem, dlatego też montaż i demontaż muszą odbywać się zgodnie z przepisami budowlanymi i normami. Własna produkcja pozwala nam prowadzić elastyczną politykę cenową i oferować każdemu klientowi korzystne warunki współpracy.

Zadzwoń do firmy Światowy Mechaniczny. Nasi konsultanci czekają na Twój telefon aby udzielic Ci profesjonalnej porady.