Projektowanie konstrukcji metalowych

Projektowanie konstrukcji metalowych

Wykonujemy projektowanie konstrukcji metalowych od A do Z, poczynając od wstępnej dyskusji na temat propozycji technicznej i kończąc montażem konstrukcji metalowych. Światowy Mechaniczny Produkt zmienia twoje pomysły w realne produkty. Nasz zespół łączy w sobie kreatywność z doświadczeniem technicznym.

Nasi technicy uczą się, szukają rozwiązań i wprowadzają je w produkty. Modyfikujemy też istniejące produkty bądź procesy aby zwiększyć wydajność i produktywność. Pracujemy na niemal wszystkich przemysłowych fabrykatach, poczynając od samodzielnych maszyn po całe linie produkcyjne.

Nasz zespół projektowy nie chce czegoś zrobić tylko po to żeby było funkcjonalne I bezpieczne w użyciu: zależy nam również na upewnieniu się że końcowy produkt jest opłacalny i wydajny.

Typowe zadania projektowanie konstrukcji to:

 • Przejrzenie dokumentacji i projektu,
 • Narada i dyskusja and możliwymi rozwiązaniami przedstawionego projektu,
 • Sprawdzenie I research czy projekt będzie wydajny i opłacalny,
 • Ocena użyteczności, wpływu na środowisko i bezpieczeństwa projektu,
 • Używanie oprogramowania i programów typu CAD i CAE do stworzenia prototypu projektu,
 • Zbieranie I analiza danych testów przeprowadzonych na prototypie projektu,
 • Modyfikacja rozwiązań I przetestowanie ich,
 • Prowadzenie regularnej dokumentacji przebiegu i komunikacja z klientem i osobami zarządzającymi projektem

Z pomocą rysunków wymiana informacji jest jeszcze bardziej przejrzysta. Na podstawie wstępnych szkiców będziemy mogli omówić szczegóły produkcji, wybrać odpowiednie materiały, oszacować koszta i ustalić rodzaj wykończenia. Doświadczenie naszych techników pozwoli na projekt który w pełni zrealizuje potrzeby klienta. Pracujemy na programach AutoCAD i Autodesk Inventor. Wykonujemy również niezbędne obliczenia dotyczące trwałości i obciążeń konstrukcji. Na życzenie klienta możemy przygotować kompletny zestaw dokumentacji technicznej w formie elektronicznej. Pracujemy również na ręcznie wykonanych rysunkach, wskazujących wymiary, tolerancję, rodzaj i grubość materiału.

Kiedy projektowanie konstrukcji jest zakończone, a klient go zaakceptuje, zaczyna się produkcja. Wszelka dokumentacja co do zamawianego materiału, atesty, certyfikaty, jest dostępna do wglądu dla klienta. Zdjęcia, raporty z prac nad projektem na naszej hali są również dokumentowane. Jeśli w trakcie produkcji wystąpią jakieś wątpliwości bądź życzenia zmian, jeśli jest możliwość wprowadzamy je na bieżąco. Dzięki wykwalifikowanym projektantom i technikom możemy na bieżąco korygować lub modyfikować projekt na życzenie klienta. Poziom specjalistycznej wiedzy firmy pozwala nam pracować ze wszystkimi popularnymi materiałami: stalą węglową, nierdzewną i aluminium. Nasze zdolności produkcyjne firmy są wystarczające do przeprowadzenia pełnego zakresu prac związanych z wytwarzaniem konstrukcji o dowolnej złożoności i ilości na naszej hali produkcyjnej.

Produkcja obejmuje wszystkie niezbedne kroki: obróbka, spawanie, nałożenie warstwy antykorozyjnej (wedle życzenia) oraz operacje montażowe. Produkujemy konstrukcje z materiałów powierzonych jak i własnych. Budowa konstrukcji jest złożonym, wieloetapowym zadaniem, dlatego też montaż i demontaż muszą odbywać się zgodnie z przepisami budowlanymi i normami. Własna produkcja pozwala nam prowadzić elastyczną politykę cenową i oferować każdemu klientowi korzystne warunki współpracy.

Współpraca z nami to:

 • Konkurencyjna cena za usługi
 • Kompleksowa oferta obejmująca szeroki zakres obróbki (projektowanie, toczenie, szlifowanie, frezowanie, spawanie, montaż)
 • Minimalne straty materiału i optymalna obróbka według wzoru
 • Wysoka szybkość realizacji detali i hurtowych produkcji
 • Gwarancja na produkt

Zadzwoń do firmy Światowy Mechaniczny. Nasi konsultanci czekają na Twój telefon aby udzielic Ci profesjonalnej porady.